Close
Close
 

    Põrandakatte paigaldamine

    !

    Märgista allpool

    1
    Põrandakatte eemaldamine:
    Juhul, kui põrandal juba on põrandakate, tuleb see esmalt eemaldada.Kasutage selle jaoks põrandakatte eemaldajat ja vaibaeemaldustõmmitsat.Põrandakatte eemaldaja eemaldab vaevata vaiba, linoleumi ja vinüüli betoonist ja puidust aluspõrandatelt.Vaibaeemaldustõmmitsaga on Teil hea haare põrandakatte eemaldamiseks.
    Next
    2
    Aluspinna puhastamine: 
    Kui põrandakate on eemaldatud, tuleb põrand puhastada tolmust ja rasvast.Kasutage selleks tolmu-/veeimejat.Lisaks peab aluspind olema kuiv ja tasane.
    Next
    3
    Põrandakatte lõikamine:
    Kui on vaja kahte põrandakattepaani vaja, lõigatakse mõlemad ühenduskohad.Selleks tuleb põrandakattel ühenduskohtades lasta kattuda ja piki terasest latti mõlemad osad üheaegselt terava noaga läbi lõigata. Eemaldage teibi kaitsekile ja siis suruge põrandakatet.
    Next
    4
    Põrandakatte paigaldamine:
    Mõlemad paanid kinnitada põrandakatte tagaküljelt ühepoolse teibiga.Umbes 12 tunni möödudes vaiba servad esmalt suure varuga ära lõigata.Põrandakate tuleb kinnitada piki seinaääri.Selleks kinnitada kahepoolne teip põrandale.Eemaldage pealmine kaitsekile.Nüüd saab vaiba suruda seina nurkadesse ja ääred ära lõigata.Ohutuse tagamiseks kandke töökindaid.Seejärel vajutage põrandakate tagasi, eemaldage teibi kaitsekile ja siis suruge põrandakatet.
    Next
    5
    Põrandakatte liimimine:
    Täielikuks liimimiseks peate eelkõige järgima liimitootja tööjuhiseid.Kasutage eelistatult lahustivaba liimi.Liim kanda hammaskammi abil aluspinnale ning pärast kuivamist põrandakate liimikihile asetada.Võimalikud parandused teostada kohe.Liitekohad vajadusel ühendada vaiba pingutaja abil.Alles seejärel jätkata põrandakatte liimimisega.
    Next
    6
    Viimistlemine:
    Lõpetuseks lõigata ääred piki külgi ja küttetorusid.Põrandakate tugevalt vajutada külgmistesse ühenduskohtadesse ja ääred seejärel terava noaga ära lõigata.Küttetoru juures asetage vaip otse sinna vastu ja lõigake toru keskelt vertikaalselt põrandani.Seejärel saate lõigata augud küttetoru jaoks.
    • Võimsus (W/V) 1380 / 230
    • Paagi maht (l) 45
    • Mõõtmed (cm) 52 x 38 x 69
    • Kaal (kg) 13,5
    Peentolmu tolmuimeja 45 l
    Peentolmu tolmuimeja 45 l
    • Võimsus (W/V) 2000 / 230
    • Töölaius (cm) 21
    • Mõõtmed (cm) 90 x 60 x 125
    • Kaal (kg) 16
    Vaibaeemaldaja 210 mm
    Vaibaeemaldaja 210 mm
    • Mõõtmed (cm) 9 x 12 x 17
    • Kaal (kg) 0,8
    Vaibaeemaldustõmmits
    Vaibaeemaldustõmmits