Close
Close
 

    Kuidas rentida?

     

    1.Nõustamine (vestlus)
    Meie infoleti kogenud teenindajad annavad Teile meeleldi nõu õigete seadmete valimisel.

    2.Isikut tõendav dokument ja tagatis
    Kui soovite seadet rentida, peate esitama kehtiva isikut tõendava dokumendi.Tagatisraha saate maksta sularahas või kaardiga.Meie kahju väljaostmise kavaga saate kaitsta seadme kahjustamise riski vastu.

    3.Seadme üleandmine
    Kvalifitseeritud personal selgitab seadme töötamist ning Teie juuresolekul kontrollitakse seadme töökorras olekut.Seejärel antakse seade Teile üle.

    4.Rendiperiood
    Teavitage infoleti teenindajat, kui kauaks Te seadet rentida soovite.Kui hiljem selgub, et Teil on seadet kauem vaja,
    rendiperioodi telefoni teel pikendada (juhul, kui see pole reserveeritud) kuni 1 nädalaks.Pikemaks perioodiks rentimiseks peate ehitusmaterjalide kauplusesse kohale minema. võite

    5.Töökorrasoleku kontroll
    Seadme tagastamisel kontrollitakse samuti Teie juuresolekul seadme töökorras olekut.Nii hoiame oma seadmeid rentimiseks optimaalses seisukorras.

    6.Müügiartiklid
    Seadmete rentimisel pea silmas ka sinna juurde kuuluvaid müügiartikleid.Infoleti teenindaja saab Teile vastavat nõu anda.

    7.Tagatisraha ja rendisumma tasumine
    Seade peab tagastamisel alati puhas ja tühi olema.Kui seadme seisukord on heaks kiidetud, saate oma tagatisraha tagasi ja tasute arve.Juhul, kui renditud seade on kahjustatud ja/või määrdunud, võidakse Teilt kulud sisse nõuda.Need lahutatakse tagatisrahast.