Close
Close
 

    Privaatsusavaldus

    Sissejuhatus
    Toolmatic austab kõigi oma veebisaidi ja teenuste kasutajate privaatsust ning käsitleb kõiki isikuandmeid konfidentsiaalsetena. Kasutame teie isikuandmeid teie taotluste kiire ja sujuva töötlemise tagamiseks ning samuti pakutavate teenuste optimeerimiseks. Kasutame teie andmeid turunduslikel eesmärkidel ainult teie selgesõnalisel loal.

    Antud avalduses kirjeldame, kuidas me käsitleme teie andmeid ja ka nende andmete kasutamise eesmärke.

    Kes vastutab minu isikuandmete eest?
    Käesolev privaatsusavaldus kehtib andmete töötlemise kohta Toolmatic ja sellega seotud äriühingute poolt. Toolmatic on isikuandmete töötlemise eest vastutav isik. Me ei müü teie isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

    Milliseid isikuandmeid salvestatakse?
    Salvestame andmeid, mida olete meile edastanud, ja ka meie veebikanalite külastuste andmed. Näiteks:

    • meie toodete ostmine ja kohaletoimetamine: töötleme isikuandmeid, mida annate meile toodete rentimisel või ostmisel. Näiteks nime ja aadressi üksikasjad ning finantsandmed;
    • konto loomine: andmed, mille esitate konto loomisel. Näiteks teie e-posti aadress ja kasutajanimi;
    • toodete või teenuse tellimisel meie veebisaitide ja rakenduste kaudu: teie antavad andmed (nt teie e-posti aadress) toote taotlemisel (näiteks kataloog);
    • kasutamine veebisaidi ja rakendustega seoses: andmed veebilehel ja rakendustega seoses. Näiteks külastatud lehed.

    Kuidas kasutatakse minu isikuandmeid?
    Teie andmeid võidakse kasutada:

    • tellimuste ja tootetagastuste töötlemiseks;
    • isikliku konto loomiseks;
    • teiega ühenduse võtmiseks tellimusega seotud probleemide või küsimuste korral;
    • teie teavitamiseks uutest teenustest ja/või teenuste muudatustest;
    • turunduslikel eesmärkidel, nt teile infolehtede ja sihtpakkumiste saatmiseks;
    • analüüside tegemiseks, mis aitavad meil meie teenuseid paremaks muuta;
    • juhtimisteabe kogumiseks toodete ja teenuste arendamise eesmärgil;
    • teenuste kuritarvitamise ja väärkasutamise vältimiseks.

    Kui kaua säilitatakse minu andmeid?
    Toolmatic ei säilita teie andmeid kauem kui vajalik eesmärkidel, mille jaoks need on kogutud ja töödeldud, või nii kaua, kui seadusega ette nähtud.

    Millised on minu õigused?
    Teil on õigus taotleda igal ajal teavet oma isikuandmete kohta (üks kord aastas tasuta). Kui teie andmed on valed, mittetäielikud või pole asjakohased, saate taotleda nende andmete värskendamist või kustutamist. Kui soovite oma andmeid taotleda, kustutada või värskendada, palun esitage palve privacy@boels.com kaudu. Võimaliku väärkasutuse vältimiseks võime paluda teil esitada oma isikusamasust tõendav dokument.

    Me ei saa teie andmeid kustutada, kui meie suhtes kohaldatakse kohustuslikku säilitamiskohustust (näiteks raamatupidamiseeskirjad) või kui esinevad muud õiguslikud alused, mis nõuavad, et säilitaksime seda tüüpi andmeid (nt tasumata võlad).

    Kuidas minu isikuandmeid kaitstakse?
    Toolmatic kasutab isikuandmete kaitseks nii tehnilisi kui ka korralduslikke meetmeid. Nende hulka kuuluvad tundliku teabe krüptimine, sisenemiskontrollide kasutamine meie asukohtades ja juurdepääs piiratud töötajarühmadele. Parandame turvameetmeid alati, kui tehnoloogilised täiendused muutuvad kättesaadavaks ja toimuvad arengud.

    Toolmatic i veebisaitidel võib teil olla võimalus klõpsata end teistele veebisaitidele. Toolmatic il ei ole volitusi nende veebisaitide või veebilehtede sisu ega muude omaduste üle ning Toolmatic i ei saa pidada mingil viisil vastutavaks nende sisu ega omaduste eest.

    Küpsiste kasutamine
    Toolmatic kasutab küpsiseid. Küpsis on meie veebisaidi lehtedega kaasa tulev väike fail, mis salvestatakse teie arvuti, mobiiltelefoni või tahvelarvuti brauseris.

    Meie veebisait kasutab küpsiseid, et lihtsustada sisselogimisprotsessi veebisaidile, et saaksite kaupu oma ostukorvi asetada ning oma seaded ja eelistused meelde jätta. Kuigi brauseri seadetes on võimalik küpsised välja lülitada, võib see mõjutada veebisaidi kasutamise lihtsust.

    Kuna küpsised salvestatakse teie arvutisse, mobiiltelefoni või tahvelarvutisse, saate ainult teie ise neid kustutada. Palun lugege enne küpsiste kustutamist oma brauseri abitekste.

    Kolmandate osapoolte küpsised
    Toolmatic kasutab kolmandate osapoolte küpsiseid, et koguda statistilisi andmeid analüüsivahendite, näiteks Google Analyticsi ja Hotjari jaoks. Toolmatic kasutab neid teenuseid, et saada ülevaadet selle kohta, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad.

    Google’i kogutav teave on võimalikult suures ulatuses anonüümne. Teie IP-aadressi ei salvestata.

    Privaatsusavalduse muutmine
    Käesolevat privaatsusavaldust võidakse aeg-ajalt muuta. Et näha, kas muudatusi on tehtud, külastage uuesti seda lehte.

    Kontakt
    Toolmatic
    Dr. Nolenslaan 140
    6136 GV Sittard
    Holland

    E-post:               privacy@boels.com
    Telefon:              0045 56 250 700 

    Privaatsusavalduse eesmärk on teavitada teid, kuidas me teie andmeid kasutame. Kui teil on selle avaldusega seoses lisaküsimusi, andke meile neist teada e-kirja teel aadressil privacy@boels.com.